Hoşgeldin geleceğin Vamos dostu!

Vamos Tango Maraton’un 1. nüshasına kayıt olmanız için aşağıdaki kayıt formunu doldurup, göndermeniz gerekmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçiniz: info@vamostangomarathon.org

Maratonumuz ultra herşey dahil konseptinde konaklamalı olarak gerçekleşecektir. Otelimizin konsepti gereği konaklamasız katılım kabul edilmemektedir.

Kayıtlar tekli olarak kabul edilecek olup (lider ya da takipçi), ancak eşiniz ya da duygusal partnerinizle birlikte katılmak isterseniz, lütfen bunu her ikiniz de kayıt formunda belirtiniz. Harika bir tango deneyimi için, en iyi milliyet ve dansçı karışımını yaratmak için katılım sayısı sınırlı olacaktır. Maratonumuzda kadın-erkek, takipçi-lider dengesi üst seviyede gözetilecek olup, aynı sayıda katılım kabul edilecektir.

1. Adım: Kayıt formunu doldurup gönderin. Kayıt talebinizin bize ulaşması sonrasında otomatik bir yanıt alacaksınız.

2. Adım: Kaydınızın onaylandığına ilişkin cevap, ödeme detaylarıyla birlikte ikince bir e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. 2. Hafta içinde size cevap vermek için mümkün olan her şeyi yapacağız. İlk gönderilen cevaplarla ilgili duyuru Facebook etkinlik sayfasında yayınlanacaktır.

3. Adım: Ödemeniz kesinleştikten sonra, son onay e-postasını alacaksınız. Lütfen tüm seyahat planlarınızı (uçak, otobüs bileti vs.) ancak ödeme onay mektubunu aldıktan SONRA yapınız.

Diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
info@vamostangomarathon.org 

Marathon Paketlerİ

Double odada kişi başı fiyatlar

4 Gece
Ücret
410 Euro
5 Gece
Ücret
480 Euro
6 Gece
Ücret
550 Euro
7 Gece
Ücret
620 Euro

Maraton Şartları ve Koşulları

 

* Kayıt sadece katılımcının kendisi adına yapılabilir ve onay sadece kayıtlı katılımcı için geçerlidir.
* Şu anda yürürlükte olan herhangi bir pandemi yönetmeliği yoktur, ancak bu değişirse resmi otoritelerin önerdiği düzenlemeler uygulanacaktır.
* Kayıt onayından sonra, ilk onay e-postasında belirtildiği gibi 10 gün içinde ödeme yapılmalıdır. Ödeme yapılmaması durumunda kayıt iptal edilecektir. Ödeme güçlükleri veya özel talepler durumunda lütfen organizatörlerle iletişime geçiniz.
* Fiyatlara maraton ve konaklama dahildir. (7/24 alkollü ve alkolsüz içecekler, açık büfe kahvaltı, geç kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, ikindi saati pastane servisi, açık büfe akşam yemeği, gece çorbası ve büfesi, pasta ve tatlılar. Milongalarda ücretsiz sandviç, meyve ve içecekler. BU SAYDIKLARIMIZIN HEPSİ FİYATA DAHİLDİR!)
* Tek veya iki gecelik rezervasyon maalesef kabul edemiyoruz. Minimum konaklama 3 gecedir.
* Milongalara dışarıdan günlük katılım maalesef otel yönetmeliği nedeniyle mümkün değildir.
* 12 yaşından küçük 1. çocuk ücretsizdir. 12 yaşından küçük 2. çocuk %50 indirimlidir.
* Ödeme yöntemleri hakkında kayıt onay e-postanızda bilgilendirileceksiniz.
* Konaklama sürenizi uzatmak isterseniz daha erken giriş ve/veya daha sonra çıkış yapabilirsiniz. Lütfen bunu özellikle kayıt formundaki notlar bölümüne bize iletiniz.
* Öngörülemeyen zorluklar nedeniyle katılımın iptal edilmesi durumunda, 25 Ağustos’a kadar %80’lik bir geri ödeme yapılması mümkün olacaktır. 25 Ağustos tarihinden sonra yapılan iptallerde iade mümkün olamayacaktır.

Gönderilen tüm onay e-postaları bittikten sonra onay için herhangi bir e-posta almadığınızı düşünüyorsanız, spam klasörünüzü kontrol ettiğinizden emin olduktan sonra lütfen bizimle iletişime geçiniz.
info@vamostangomarathon.org

Maratonumuzun ilk nüshasında görüşmek dileğiyle.
Vamos!!!

KAYIT FORMU

Çift olarak kayıt yaptıran katılımcıların her ikisi de kayıt formunu doldurmak durumundadır.