KONAKLAMA

Aska Lara Hotel Antalya

Maratonumuz 5 yıldızlı otel bünyesinde ultra her şey dahil konseptinde gerçekleşecektir. Etkinliğimize ev sahipliği yapacak Aska Lara Resort & Spa, Antalya Havalimanı’na sadece 14 km uzaklıktadır.

ŞİMDİ KAYIT OL!

Maratonumuz 5 yıldızlı otel bünyesinde ultra her şey dahil konseptinde gerçekleşecektir. Etkinliğimize ev sahipliği yapacak Aska Lara Resort & Spa, Antalya Havalimanı’na sadece 14 km uzaklıktadır. Maratonumuz için bu tesisi seçmemizin en önemli nedenlerinden biri de bu aslında. Tesis toplamda 545 oda ile servis vermektedir.
Geniş bar ve restoran seçenekleri sunmasının yanısıra, ünlü İtalyan, geleneksel Türk ya da egzotik Uzakdoğu lezzetleri barındıran a la carte restoranlarıyla sizi gastronomik bir yolculuğa çıkarmaya hazır. 

Canınız birşeyler içmek istediğinde, siz sadece nerede ne içmek istediğinize karar verin yeter. Otelimizde çoklu bar seçenekleri kokteyllerden, sert içkilere, vitamin barın sağlıklı seçeneklerinden alkolsüz içeceklere, çaya ya da Starbucks kahvesine kadar sizi mutlu etmek için yanınızda. Alkollü seçeneklerin benzerlerinin aksine çok iyi markalardan oluştuğunu belirmek isteriz.

Yaklaşık 70.000 m² alan üzerine kurulu tesis, sahil kısmında Aqua parkı ile tango harici kalan vakitlerinizde eğlenceyi başka bir boyuta taşımanıza yardımcı olacak. Şunu da belirtmeden geçmeyelim, Aska Lara tam olarak kid-friendly bir tesis. Çocuğunuzla bir tango etkinliğine gitmek konusunda endişeleriniz var ise, bunu tekrar düşünmenizi isteriz. Leo Kids Club çocuklarınızı ve dolayısıyla sizi güldürebilmek, eğlendirebilmek için varını yoğunu vermeye hazır.

Aska Lara tüm bu olanakların yanısıra spa ve hamam imkanıyla göz kamaştırıyor. Bu konuda çok yorum yapmadan bu deneyimi yaşamanızı öneririz.


Tesis hakkında bu kadar bilgi verdikten sonra aşağıda maraton paketlerini görebilirsiniz. Şunu unutmayın ki maratonumuz minimum üç günlük konaklamalı paket sunmaktadır. Siz dilerseniz tatilinizi bir haftaya tamamlayabilirsiniz. Kendinizi şımartmak her zaman hakkınız…