Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Antalya ve İstanbul’da yaşayan 4 kafadar, pandemi döneminde Neşe ve Dilek’in ortaya attıkları fikirle, Antalya'nın en güzel döneminde, Vamos Tango Maraton'u iki yıldır siizlerle buluşturuyoruz.. Dünyanın dört bir yanından dostlarımıza sarılmak ve sizinle hep birlikte harika vakit geçirebilmek adına kurduğumuz bu hayali gerçekleştirmenin mutluluğuu yaşıyoruz.

Şimdiden Vamos misafirperverliği olarak adlandırılmış bir mevhumun oluşması bizi ne kadar mutlu ediyor bilemezsiniz. İnsan evinde misafir ağırlar ya hani, bizim için Vamos da tam anlamıyla öyle. Açıkçası hepinizi evimizde ağırlayacak kadar büyük bir evimiz olmadığından, Vamos bir nevi evimiz oluverdi işte. Evimize hoşgeldiniz demek için sabırsızlanıyoruz. Yeniden bir arada olmak ve anın tadını çıkarmak çok keyifli olacak.

Gelin, Akdeniz’in en güzel mevsiminde, muhteşem konforlu 5 yıldızlı bir otelde, yılın son tango tatili olacak şekilde organize ettiğimiz bu etkinlikte, Vamos'ta, evimizde buluşalım.

Hayatın koşturmacasından uzaklaşıp, birbirimize sarılmanın iyileştirici gücünü hissetmek için, sizleri Vamos Tango Marathon’un üçüncü nüshasına  bekliyoruz.

Çok keyifli vakit geçireceğimizden eminiz. Siz de bunun bir parçası olun.