Kayıt

Kayıt Formu

Hoşgeldin sevgili Vamos dostu!

Vamos Tango Maratonu'nun 2. nüshasına aşağıdaki kayıt formu aracılığıyla kayıt yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize info@vamostangomarathon.org adresine bir e-posta gönderin.

Maratonumuz ultra herşey dahil konseptinde konaklamalı olarak yapılacaktır. Otelimizin konsepti gereği konaklamasız katılım kabul edemiyoruz. Yanısıra günlük katılımı da kabul edemiyoruz.

Kayıtlar bireysel olarak değerlendirilecek (lider, takipçi veya her ikisi), ancak partnerinizle katılmak istiyorsanız, lütfen bunu her iki kaydınızın formunda partner alanlarında belirtin. Güzel bir tango deneyimi için ve doğru milliyet ve dansçı karışımını sağlayabilmek için katılımcı sayısı her zaman olduğu gibi sınırlı olacaktır. Maratonumuzda rol dengesini azami derecede önem veriyoruz. Kısaca maratonun tadını çıkarmak için her rolden aynı sayıda katılımcı kabul edilecektir.

1. Adım: Kayıt formunu doldurup, gönderin. Kayıt talebinizin bize ulaştığı, otomatik bir cevapla onaylanacaktır.

2.Adım: Kaydınızın onaylandığına dair cevap tarafınıza ödeme detayları ile birlikte ikinci bir e-posta olarak gönderilecektir. Max 2 hafta içinde size cevap vermek için mümkün olan her şeyi yapacağız. Kayıtlar hakkında daha fazla duyuru için lütfen sosyal medyadaki etkinlik sayfalarını takip edin.

3. Adım: Ödemeniz kesinleştiğinde, son onay mektubumuzu alacaksınız. Lütfen tüm seyahat düzenlemelerinizi (uçak, otobüs, tren bileti rezervasyonu) yalnızca ödeme onay mektubunu aldıktan SONRA yapın.

Başka sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin: info@vamostangomarathon.org