Kayıt

Kayıt Formu

Hoşgeldin sevgili Vamos dostu!

Vamos Tango Maratonu'nun 3. nüshasına aşağıdaki kayıt formu aracılığıyla kayıt yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize info@vamostangomarathon.org adresine bir e-posta gönderin.

Maratonumuz ultra herşey dahil konseptinde konaklamalı olarak yapılacaktır. Otelimizin konsepti gereği konaklamasız katılım kabul edemiyoruz. Yanısıra tek ya da iki günlük katılım da kabul edemiyoruz.

Kayıtlar bireysel olarak değerlendirilecek (lider, takipçi veya her ikisi), ancak partnerinizle katılmak istiyorsanız, lütfen bunu her iki kaydınızın formunda partner alanlarında belirtin. Güzel bir tango deneyimi için ve doğru milliyet ve dansçı karışımını sağlayabilmek için katılımcı sayısı her zaman olduğu gibi sınırlı olacaktır. Maratonumuzda rol dengesini azami derecede önem veriyoruz. Kısaca maratonun tadını çıkarmak için her rolden aynı sayıda katılımcı kabul edilecektir.

Maratonumuz öncesi veya sonrası ekstra konaklama yapmak istiyorsan, lütfen bu durumu tarihleriyle birlikte kayıt formunun sonundaki not kısmında belirtin. Özellikle çift ve üç kişilik odalarda ekstra konaklama için maalesef oda arkadaşı garanti edemiyoruz. Bu nedenle ekstra konaklama için oluşabilecek fiyat farkları için hazırlıklı ve anlayışlı olmanı bekliyoruz. Ekstra konaklamalar için günlük ücretleri aşağıda bulabilirsin.

Çift kişilik odada kişi başı gecelik 100 euro
Üç kişilik odada kişi başı gecelik 90 euro
Single oda 150 euro

1. Adım: Kayıt formunu doldurup, gönderin. Kayıt talebinizin bize ulaştığı, otomatik bir cevapla onaylanacaktır.

2. Adım: Kaydınızın onaylandığına dair cevap tarafınıza ödeme detayları ile birlikte ikinci bir e-posta olarak gönderilecektir. Max 20 gün içerisinde size cevap vermek için mümkün olan her şeyi yapacağız. Kayıtlar hakkında daha fazla duyuru için lütfen etkinliğimizin sosyal medyada hesaplarını takip edin.

3. Adım: Ödemeniz kesinleştiğinde, son onay mektubumuzu alacaksınız. Lütfen tüm seyahat düzenlemelerinizi (uçak, otobüs, tren bileti rezervasyonu) yalnızca ödeme onay mektubunu aldıktan SONRA yapın.

Başka sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin: info@vamostangomarathon.org